UniFI UF-MM-1G U Multi Mode Module (2 stuks)


Prijs:
€29,04

Inclusief btw

Product Informatie

Twee Ubiquiti UniFI UF-MM-1G Multi Mode Modules geschikt tot 550 meter. UF-MM-1G is een multimode 1G SFP module met 2 LC connectors. Ze ondersteunen een golflengte van 850nm en zijn geschikt tot 550 meter. Deze modules kunnen gebruikt woorden met alle UBNT producten met SFP poorten.

Inhoud verpakking UF-MM-1G U Multi Mode Module

  • 2x modules UF-MM-1G.

Specificaties UF-MM-1G U Multi Mode Module

  • Supported Media: Multi-Mode Fiber
  • Connector Type: (2) LC
  • TX Wavelength: 850 nm
  • RX Wavelength: 850 nm
  • Data Rate: 1.25 Gbps SFP
  • Cable Distance: 550 m
  • Operating Temperature: 0 to 70 C (32 to 158 F)

Betaalmethodes

American Express Apple Pay Bancontact Google Pay iDEAL Maestro Mastercard PayPal Shop Pay Visa

Wij maken gebruik van veilige betaalmethodes. Uw gegevens worden niet opgeslagen, ook hebben wij geen toegang tot uw betaalgegevens.

Slim combineren

Laatst bekeken