Patch Cable LC-LC 50/125


Prijs:
€12,34

Verzendkosten vanaf € 75 euro gratis.

Product Informatie

De Patch Cable LC-LC 50/125 is een Turquoise Duplex glasvezel patch kabel met connectoren om uw verbinding uit te breiden of aan te leggen.

Inhoud verpakking Patch Cable LC-LC 50/125

  • 1 meter Patch Cable

Specificaties Patch Cable LC-LC 50/125

  • Lichtbron: 50/125um
  • Vezel: OM3
  • Connector kant 1 Type: LC
  • Connector kant 2 Type: LC
  • Kleur: Turquoise
  • Lengte: 1 m
  • Aantal Aders: 2
  • Type: Duplex
  • Merk: Value
  • Diameter buitenmantel: 3mm 

Betaalmethodes

American Express Apple Pay Bancontact Google Pay iDEAL Maestro Mastercard PayPal Shop Pay Visa

Wij maken gebruik van veilige betaalmethodes. Uw gegevens worden niet opgeslagen, ook hebben wij geen toegang tot uw betaalgegevens.

Slim combineren

Laatst bekeken